• Barbie Color Reveal Chelsea Lalka Neon Tie-Dye Mattel

Symbol: GXP-841424
Wiek Od 3 lat
Brak towaru
60.87
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 11.99
Paczkomaty Inpost 11.99
Kurier GLS 16.99
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon

Te zestawy Barbie Color Reveal kryją aż sześć niespodzianek! W każdym z nich jest lalka Chelsea w kolorowym stroju wrotkarskim, ale jej wygląd pozostaje na razie tajemnicą. Otwieranie opakowania jest częścią zabawy pociągnij za pasek, aby usunąć zewnętrzną warstwę i odsłonić przezroczystą tubkę. W środku znajdziesz lalkę Chelsea, której wygląd skrywa neonowa farbka tie-dye, a do tego cztery torebki-niespodzianki. Wyjmij wszystko i napełnij tubkę ciepłą wodą, a następnie włóż lalkę do środka i poruszaj nią. 3 neonowe kolory łączą się, barwiąc wodę na niebiesko, a po wyciągnięciu lalki odkryjesz jej wygląd! Każda lalka Chelsea ma neonowe włosy i kolorowy gorset, ale to nie koniec niespodzianek. Otwórz torebki, aby znaleźć kolorową spódniczkę lub szorty, lody na przekąskę, parę wrotek i przyczepianą neonową kitkę (dla większości lalek). Użyj zimnej wody, aby zmieniać kolor pasemka na włosach lalki tę niezwykłą transformację można powtarzać wiele razy! Każda seria z linii Color Reveal Chelsea ma wyjątkowy motyw ten jest związany z neonowymi kolorami i kreacjami wrotkarskimi. Do przechowywania akcesoriów użyj tubki z zestawu. Którą lalkę znajdziesz? Dzieci mogą zebrać też inne zestawy z tej linii, aby dowolnie dopasowywać elementy i odkrywać nowe możliwości zabawy! Sprzedawane oddzielnie, zależnie od dostępności. Lalki nie stoją samodzielnie. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

  • Zestawy Barbie Color Reveal Chelsea z lalką z serii Neon Tie-Dye dostarczą dzieciom mnóstwo radości podczas odkrywania aż 6 niespodzianek!
  • Zabawa zaczyna się już przy otwieraniu opakowania: otwórz tubkę i wyjmij lalkę z kolorową farbką Color Reveal oraz 4 torebki-niespodzianki z ukrytą zawartością.
  • Wypełnij tubkę ciepłą wodą, włóż lalkę do środka i poruszaj nią po połączeniu 3 neonowych odcieni woda zmieni kolor na niebieski, dając magiczny efekt!
  • Wyjmij lalkę, by sprawdzić, jak wygląda każda lalka Chelsea ma kolorowe włosy i gorset ozdobiony nadrukiem.
  • Otwórz 4 torebki niespodzianki, w których znajdziesz przyczepianą kitkę w neonowym kolorze (dla większości lalek), kolorową spódniczkę lub szorty, lodową przekąskę, którą lalka może trzymać w rączce, oraz parę wrotek. Po zabawie przechowuj je w tubce.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Sklep zamknięty

Sklep w budowie - zapraszamy wkrótce!