• FRIENDS Klocki 41696 Kąpiel dla kucyków w stajni LEGO

Symbol: GXP-825112
Wiek Od 4 lat
48.65
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 11.99
Paczkomaty Inpost 11.99
Kurier GLS 16.99
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon

Zestaw konstrukcyjny LEGO Friends 41696 Kąpiel dla kucyków w stajni (60 elementów)

Podaruj młodym miłośnikom zwierząt odrobinę zabawy dzięki zestawowi LEGO Friends Kąpiel dla kucyków w stajni (41696). Kolorowy zestaw pomoże dzieciom w wieku od czterech lat nauczyć się budować. Pociechy mogą wcielić się w Mię i Daniela w gospodarstwie oraz opiekować się figurką kucyka.

Dodatkowa radość z budowania - zestawy LEGO 4+ zawierają ciekawe elementy umożliwiające szybką i wesołą zabawę w budowanie. W każdym z tych zestawów znajduje się przydatny klocek startowy solidna baza, na której dzieci mogą złożyć stabilny model. Oprócz prostych papierowych instrukcji zestaw zawiera też interaktywne cyfrowe instrukcje, które pozwalają dzieciom przybliżać, obracać i wizualizować powstające modele. Cyfrową wersję instrukcji można pobrać w bezpłatnej aplikacji Instrukcje budowania LEGO na smartfony i tablety.

Odkrywanie świata przez zabawę - prezenty LEGO Friends dla dzieci zawierają wiarygodne postacie, które zachęcają do kreatywnej zabawy w odgrywanie ról. Pociechy mogą odgrywaćsceny z życia codziennego z udziałem zwykłych bohaterów.

Kolorowy zestaw konstrukcyjny ze stajnią dla dzieci w wieku od czterech lat - zapoznaj młodych miłośników zwierząt gospodarskich ze światem budowania LEGO dzięki zestawowi Kąpiel dla kucyków w stajni (41696).

Mnóstwo ciekawych elementów - zestaw zawiera Mię i Daniela z LEGO Friends, kucyka, obrotową platformę, motyla, jabłko, przybory do czesania i koryto.

Odgrywanie ról ze zwierzętami - ten kreatywny prezent dla młodych konstruktorów pozwala im umyć kucyka z LEGO Friends, przystrzyc jego grzywę i nakarmić jabłkiem.

Upominek na każdą okazję dla małych miłośników koni - zestaw LEGO Friends ze stajnią sprawdzi się jako prezent na urodziny, pod choinkę lub z innej okazji dla dzieci w wieku od czterech lat, które lubią pomysłową zabawę.

Doskonały prezent - zestaw ze stajnią ma ok. 8 cm wysokości, 13 cm szerokości i 7 cm głębokości, więc można postawić go na półce nie zajmie wiele miejsca.

Specjalnie dla młodszych budowniczych - ten zestaw 4+ zawiera przydatny klocek startowy, prostą ilustrowaną broszurę z instrukcjami oraz interaktywny, cyfrowy przewodnik po budowaniu dostępny w bezpłatnej aplikacji Instrukcje budowania LEGO.

Model stajni zachęca do wymyślania kreatywnych historii - zestawy LEGO Friends rozwijają u dzieci empatię i stymulują wyobraźnię.

Wysokiej jakości produkt  - wszystkie elementy LEGO spełniają rygorystyczne standardy branżowe, dzięki czemu są jednolite i zawsze do siebie pasują, a budowanie z nich jest przyjemnością i tak jest niezmiennie od 1958 roku.

Bezpieczeństwo przede wszystkim - klocki i inne elementy LEGO Friends są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że spełniają rygorystyczne światowe standardy bezpieczeństwa.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Sklep zamknięty

Sklep w budowie - zapraszamy wkrótce!