• Gra Ciężarówką przez Galaktykę: Znowu w drodze Rebel

Symbol: GXP-858449
Wiek Od 8 lat
116.65
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 11.99
Paczkomaty Inpost 11.99
Kurier GLS 16.99
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon

Ciężarówką przez Galaktykę: Znowu w drodze - Dodatek

Czas wrócić na trasę!
Uwaga, piloci ciężarówek! Firma Wyzysk i Spółka wdraża specjalny program dla najbardziej doświadczonych pracowników! Przygotowaliśmy dla Was nowe technologie, arcynowoczesne modele statków i rozszerzony program nagród pracowniczych. Najambitniejsi będą mogli spróbować swoich sił na naprawdę trudnych trasach. Część z nich jest absolutnie przerażają to znaczy wyjątkowa!

Ciężarówką przez Galaktykę: Znowu w drodze to rozszerzenie, które w jednym pudełku kryje aż 5 dodatków! Wśród z nich znajdziesz nowe technologie, które będzie można wykorzystać do budowy statków, wyjątkowe przygody oraz trudne trasy dla zaawansowanych galaktycznych kierowców. Każdy element można włączyć do gry pojedynczo albo połączyć z innymi, by jeszcze bardziej urozmaicić zabawę.

Co zawiera dodatek?

  • Nowe technologie - 52 kafelki elementów statku, towary do transportu i kosmonautów, ale też nowy rodzaj kosmitów o unikatowych zdolnościach.
  • Nowe karty przygód, dokładniej 9 sztuk, po 3 na każdy poziom. Pozwolą Ci odkryć nieznane dotąd cuda galaktyki (takie jak "To będzie cud, jeśli to przeżyję").
  • 4 plansze nowych statków, które wprawiły w osłupienie pilotów testujących!
  • Wyprawę międzygalaktyczną, a konkretnie 2 nowe tytuły i specjalne zasady do niej.
  • Trudne trasy, o których zarząd woli milczeć, ale my wspomnimy. To 21 wyzwań, które uczynią Wasze loty jeszcze ciekawszymi!

Czym jest Ciężarówką przez Galaktykę?
To pełna niezwykłego humoru dynamiczna gra planszowa, w której w czasie rzeczywistym walczymy o jak najlepsze elementy do budowy statków kosmicznych, by następnie rywalizować z pozostałymi graczami o cenne ładunki, przetrwanie i zarobek. Naszym celem jest wykorzystanie wszystkich nadarzających się okazji, aby zmaksymalizować nasze zyski przemierzając kosmiczną pustkę z nadzieją, że to właśnie nam uda się jako pierwszym doprowadzić statek do celu. Najlepiej w takim kształcie, w jakim go zbudowaliśmy, co, nie oszukujmy się, właściwie nigdy się nie zdarza...

Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Ciężarówką przez Galaktykę (wydanie 2021).

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Sklep zamknięty

Sklep w budowie - zapraszamy wkrótce!