• Gra Scrabble Gwiezdne wojny Star Wars Mattel

Symbol: GXP-845698
Wiek Od 10 lat
153.77
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 11.99
Paczkomaty Inpost 11.99
Kurier GLS 16.99
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon

Scrabble Star Wars Gwiezdne wojny

Odkryj odległą galaktykę z grą słowną Scrabble: Edycja Star Wars Gwiezdne Wojny. Teraz możesz przenieść grę Scrabble w nadprzestrzeń na 2 różne sposoby! Ciesz się klasyczną grą Scrabble z dodanym słownictwem z Gwiezdnych Wojen lub wypróbuj Tryb Galaktyczny pełen kosmicznej zabawy. Tryb Galaktyczny zmienia metodę zdobywania punktów, dlatego gracze na różnych poziomach zaawansowania mogą cieszyć się grą. W Trybie Galaktycznym układasz słowa, aby móc poruszać się wokół planszy jednym z czterech pionków w postaci statków kosmicznych - do wyboru jest Sokół Millennium, statek Boby Fetta, X-wing lub TIE Fighter - i zbierać Karty Galaktyczne, aby zdobywać moc i punkty. Słowniczek Gwiezdnych Wojen używany w obu trybach gry zawiera słownictwo Imperium, Rebeliantów i całej reszty mieszkańców galaktyki! W grze chodzi o to, aby przejąć kontrolę nad galaktyką! Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

  • Edycja specjalna Scrabble pozwala fanom Gwiezdnych Wojen cieszyć się ukochaną serią w połączeniu z ulubioną grą słowną przypominającą krzyżówkę!
  • Autentyczne motywy Gwiezdnych Wojen nadają kosmicznego wymiaru grze Scrabble. Przeżywaj galaktyczne przygody z tematycznymi elementami: od planszy, przez statki kosmiczne, po Karty Galaktyczne i słowniczek Gwiezdnych Wojen.
  • Nawet płytki z literami są wyjątkowe i zawierają alfabet Aurebesh, używany we wszechświecie Gwiezdnych Wojen!
  • Graj na dwa sposoby: w klasyczną wersję ze słowniczkiem Gwiezdnych Wojen lub w Trybie Galaktycznym, w którym możesz przesuwać statki kosmiczne wokół planszy, aby zebrać Karty Galaktyczne.
  • Kultowy Sokół Millennium jest jednym ze statków kosmicznych, który zaznacza postęp gracza w Trybie Galaktycznym. Przyspiesz do prędkości światła i poznaj wyjątkowe pionki w formie statków kosmicznych.
  • To więcej niż rozrywka. Gra Scrabble pozwala rozwinąć słownictwo graczy, zapoznając ich za każdym razem z pisownią i wyrazami. W tej edycji znajdziesz również specjalny słowniczek z terminologią z Gwiezdnych Wojen, z którego można korzystać podczas gry!
  • Świetna zabawa dla całej rodziny. Doskonały prezent dla fanów Gwiezdnych Wojen, którzy chcą ćwiczyć umiejętności pisowni niczym mistrz Jedi. 
  • Gra przeznaczona dla dzieci od 10 roku życia.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Sklep zamknięty

Sklep w budowie - zapraszamy wkrótce!