• Klocki City 60353 Misje ratowania dzikich zwierząt LEGO

Symbol: GXP-825283
Wiek Od 6 lat
Brak towaru
134.72
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 11.99
Paczkomaty Inpost 11.99
Kurier GLS 16.99
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon

Zestaw konstrukcyjny LEGO City 60353 Misje ratowania dzikich zwierząt (246 elementów)

Pokaż dzieciom, czym jest interaktywna zabawa, i pozwól im odgrywać główne role podczas historii w cyfrowym świecie. Wykorzystując klocki LEGO, pociechy mogą brać udział w rewelacyjnych misjach na ekranie. Zestaw LEGO City Misje ratowania dzikich zwierząt (60353) zawiera furgonetkę, trzy minifigurki oraz figurki małego krokodyla, młodej pantery, żaby, zająca i sowy. W komplecie jest również mnóstwo elementów LEGO przydatnych podczas wykonywania ekscytujących zadań.

Pobierz darmową aplikację
Do zabawy zestawem LEGO City Misje ratowania dzikich zwierząt dla dzieci w wieku od sześciu lat wymagany jest smartfon lub tablet z zainstalowaną bezpłatną aplikacją Instrukcje budowania LEGO.

Kreatywna zabawa w odgrywanie ról dla dzieci
Dzięki zestawom LEGO City Missions dzieci mogą się wcielić w bohaterów i przenieść się w sam środek akcji. Podczas interaktywnej zabawy z ulubionymi postaciami na ekranie pociechy będą rozwijać umiejętności kreatywne i rozwiązywania problemów oraz brać udział w swobodnych, praktycznych wyzwaniach konstrukcyjnych. Czas ruszyć na ratunek!

 • Interaktywny zestaw ze zwierzętami do uratowania.
 • Pozwól dzieciom wziąć udział w interaktywnej zabawie, podczas której odegrają główną rolę w opowieściach w cyfrowym świecie, a za pomocą klocków LEGO będą wykonywać misje na ekranie urządzenia.
 • Interaktywne przygody w cyfrowym świecie - zapoznaj dzieci z interaktywną zabawą dzięki zestawowi LEGO City Misje ratowania dzikich zwierząt (60353).
 • Co jest w pudełku? - wszystkie elementy LEGO potrzebne do zbudowania furgonetki i wzięcia udziału w niewymagających instrukcji wyzwaniach. W komplecie są też trzy minifigurki oraz figurki małego krokodyla, pantery, sowy, żaby i zająca.
 • Interaktywna zabawa LEGO dla dzieci - pociechy odegrają główną rolę podczas przygód w cyfrowym świecie i będą ratować zwierzęta przy użyciu klocków LEGO.
 • Ciekawy prezent z dowolnej okazji - zestaw LEGO City Misje ratowania dzikich zwierząt będzie doskonałym prezentem na urodziny, pod choinkę i z każdej innej okazji dla sześciolatków i starszych dzieci.
 • Wymiary modelu - po zbudowaniu pick-up ma ok. 6 cm wysokości, 15 cm długości i 6 cm szerokości.
 • Akcesoria przydatne podczas misji - wśród akcesoriów dla minifigurek są szczotka, szkło powiększające, aparat, puchar, lornetka, króliczek, butelkado karmienia, strzykawka, krótkofalówka, sieć i łopata.
 • Instrukcje nie są potrzebne - dzieci uczą się podczas zabawy, wykorzystując klocki LEGO i własną kreatywność do wykonywania zadań wyświetlanych na ekranie. Pociechy poczują się jak prawdziwi bohaterowie.
 • Zestaw wykorzystujący aplikację - zestawy LEGO City Missions wymagają smartfonu lub tabletu z zainstalowaną aplikacją Instrukcje budowania LEGO.
 • Gwarancja jakości - wszystkie elementy LEGO spełniają wymagające standardy branżowe,dzięki czemu są jednolite i zawsze do siebie pasują, a budowanie z nich jest przyjemnością - i tak jest niezmiennie od 1958 roku.
 • Bezpieczeństwo przede wszystkim - elementy LEGO są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu można mieć pewność, że spełniają surowe światowe standardy bezpieczeństwa.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
 • Sklep zamknięty

Sklep w budowie - zapraszamy wkrótce!