• Książeczka Czasami się martwię. Akademia mądrego dziecka. Poznaj uczucia i emocje Harper Collins

Symbol: GXP-835327
Wiek Od 3 lat
Brak towaru
27.20
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 11.99
Paczkomaty Inpost 11.99
Kurier GLS 16.99
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon

Czasami się martwię. Akademia mądrego dziecka. Poznaj uczucia i emocje

Mały człowiek - duże emocje.

Dzieciom, podobnie jak dorosłym, w codziennym życiu towarzyszy wiele uczuć i emocji. Maluchy nie zawsze potrafią je rozpoznać i wyrazić, dlatego warto wspierać ich rozwój emocjonalny już od najmłodszych lat. Doskonałą pomocą dla małych czytelników i ich rodziców są książki z serii "Akademia mądrego dziecka. Poznaj uczucia i emocje".

Książeczka "Czasami się martwię. Akademia mądrego dziecka. Poznaj uczucia i emocje" w przystępny sposób tłumaczy, czym jest martwienie się, jakie sytuacje powodują zmartwienie i jak sobie z nim radzić. Martwienie się jest porównane do kwiatów, które rosną - podobnie jak nasz niepokój. W książce zawarte są praktyczne porady dla malucha, jak może pozbyć się tych negatywnych uczuć. Na jednej z ostatnich stron znajduje się ruchomy suwak emocji, który mały czytelnik może przesuwać i w ten sposób pokazać, jak duże są jego zmartwienia. Na końcu książki znajduje się także zbiór praktycznych porad dla rodziców, które pozwolą znaleźć odpowiedź na pytania, jak pomóc dziecku skutecznie radzić sobie ze zmartwieniami, jak je rozpoznawać i nazywać.

"Akademia mądrego dziecka. Poznaj uczucia i emocje" to seria kartonowych książek z ruchomymi elementami, otwieranymi okienkami i zaokrąglonymi rogami. Kolorowe ilustracje i prosty tekst pomagają dziecku zrozumieć emocje i uczucia, które towarzyszą mu na co dzień. Ruchome elementy dodatkowo angażują małego czytelnika, rozwijają zdolności manualne i koordynację wzrokowo-ruchową. Tytuły z tej serii będą doskonałym prezentem dla dwulatka, trzylatka lub czterolatka, który można podarować na Dzień Dziecka, na Mikołajki, na urodziny lub bez specjalnej okazji.

W serii "Akademia mądrego dziecka. Poznaj uczucia i emocje" znajdziesz także tytuły: "Lubię być miły", "Kiedy czuję radość" oraz "Czasami się złoszczę".

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Sklep zamknięty

Sklep w budowie - zapraszamy wkrótce!