• Książeczka Kiedy czuję radość. Akademia mądrego dziecka. Poznaj uczucia i emocje Harper Collins

Symbol: GXP-835325
Wiek Od 3 lat
Brak towaru
27.20
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 11.99
Paczkomaty Inpost 11.99
Kurier GLS 16.99
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon

Kiedy czuję radość. Akademia mądrego dziecka. Poznaj uczucia i emocje

Dzieciom, podobnie jak dorosłym, w codziennym życiu towarzyszy wiele uczuć i emocji. Maluchy nie zawsze potrafią je rozpoznać i wyrazić, dlatego warto wspierać ich rozwój emocjonalny już od najmłodszych lat. Doskonałą pomocą dla małych czytelników i ich rodziców są książki z serii "Akademia mądrego dziecka. Poznaj uczucia i emocje".

Książeczka "Kiedy czuję radość. Akademia mądrego dziecka. Poznaj uczucia i emocje" pokazuje dziecku, co oznacza bycie szczęśliwym. Na każdej rozkładówce znajdują się przykładowe sytuacje, które wywołują radość i zadowolenie. Lektura książki dostarcza też cennej lekcji, że szczęściem można dzielić się z innymi. Na jednej z ostatnich stron znajduje się ruchomy suwak emocji, który pozwala małemu czytelnikowi na policzenie i zaznaczenie, ile rzeczy sprawia mu radość. Na końcu książki znajduje się także zbiór praktycznych porad dla rodziców, które pozwolą znaleźć odpowiedź na pytania, jak pomóc dziecku optymistycznie nastawić się do życia i dlaczego radość jest tak ważna (także dla zdrowia!).

Książka Kiedy czuję radość. Akademia mądrego dziecka. "Poznaj uczucia i emocje" otrzymała tytuł "Perełka Roku 2022" przyznawany głosami czytelników i fanów magazynu "Świat Zabawek".

"Akademia mądrego dziecka. Poznaj uczucia i emocje" to seria kartonowych książek z ruchomymi elementami, otwieranymi okienkami i zaokrąglonymi rogami. Kolorowe ilustracje i prosty tekst pomagają dziecku zrozumieć emocje i uczucia, które towarzyszą mu na co dzień. Ruchome elementy dodatkowo angażują małego czytelnika, rozwijają zdolności manualne i koordynację wzrokowo-ruchową. Tytuły z tej serii będą doskonałym prezentem dla dwulatka, trzylatka lub czterolatka, który można podarować na Dzień Dziecka, na Mikołajki, na urodziny lub bez specjalnej okazji.

W serii "Akademia mądrego dziecka. Poznaj uczucia i emocje" znajdziesz także tytuły: "Lubię być miły", "Czasami się złoszczę" oraz "Czasami się martwię".

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Sklep zamknięty

Sklep w budowie - zapraszamy wkrótce!