• Książeczka Kosmiczne urodziny! Lecimy na Księżyc. Akademia mądrego dziecka. Chcę wiedzieć Harper Collins

Symbol: GXP-840338
Wiek Od 5 lat
Brak towaru
28.83
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 11.99
Paczkomaty Inpost 11.99
Kurier GLS 16.99
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon

Kosmiczne urodziny! Lecimy na Księżyc. Akademia mądrego dziecka. Chcę wiedzieć

Oto zaproszenie na urodziny! Ale całkiem niezwykłe, bo impreza odbędzie się... na Księżycu! Wskakuj do rakiety i przekonaj się jak takie przyjęcie mogłoby wyglądać. Przy okazji poznasz wiele ciekawostek o Księżycu i całym Kosmosie. Dowiesz się jak wygląda praca astronauty, jak przebiega lot w kosmos i jak wygląda powierzchnia jedynego naturalnego satelity Ziemi.

Autorką książki "Kosmiczne urodziny! Lecimy na Księżyc. Akademia mądrego dziecka. Chcę wiedzieć" jest Joyce Lapin a ilustracje stworzyła Simona Ceccarelli.

"Akademia mądrego dziecka. Chcę wiedzieć" to seria książek popularyzujących naukę przeznaczona dla starszych przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych. Dzięki bogatym, kolorowym ilustracjom i ciekawej formie książki wpisują się w zdobywający popularność nurt edukacji edutainment (od angielskiego education - nauka oraz entertainment - rozrywka), którego podstawowym celem jest edukacja poprzez rozrywkę. Poruszana tematyka oraz przystępna forma przekazywania treści sprawiają, że są to doskonałe książki na nagrody szkolne (w konkursach lub na zakończenie roku).

W serii "Akademia mądrego dziecka. Chcę wiedzieć" znajdziesz też tytuły: "Ja i moje mikroby", "Możemy uratować naszą Ziemię" oraz "Tu jest nasz dom".

Książki z tej serii otrzymały nagrodę główną w kategorii "książki dla dzieci młodszych 0-7" w XX edycji konkursu "Świat Przyjazny Dziecku".

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Sklep zamknięty

Sklep w budowie - zapraszamy wkrótce!