• Książeczka Minecraft Mob w maszynie Harper Collins

Symbol: GXP-849227
Wiek Od 8 lat
Brak towaru
27.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 11.99
Paczkomaty Inpost 11.99
Kurier GLS 16.99
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon

Minecraft. Mob w maszynie

"Minecraft. Mob w maszynie" to czwarty tom serii "Kroniki Woodsword". Akcja tej serii dzieje się w świecie gry. Dzięki temu zabiegowi, po książki z cyklu z przyjemnością sięgają nawet najbardziej odporni na czytanie gracze. Z wypiekami na twarzach śledzą losy piątki przyjaciół, którzy również są miłośnikami Minecrafta, i polecają lekturę innym graczom.

W tomie czwartym, Morgan, Ash, Harper, Po i Jodi trafiają w Minecrafcie do repliki własnej szkoły. Z pozoru wszystko wygląda tam podobnie. Jednak, gdy zostają zaatakowani przez mroczne szkielety, a płomienie Netheru pojawiają się w nieoczekiwanych miejscach, orientują się, że coś jest mocno nie w porządku. Okazuje się, że to Król Przywoływaczy winien jest całemu zamieszaniu. W dodatku, w ich prawdziwej szkole również zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Czy przyjaciołom uda się powstrzymać tajemniczego Króla i odkryć, kim jest naprawdę?

"Kroniki Woodsword" to sześciotomowa oficjalna seria powieści na licencji twórców gry Minecraft. Cykl opowiada o piątce przyjaciół - zapalonych fanów gry Minecraft. Pewnego dnia, za pomocą specjalnych gogli, dzieci mogą przenieść się do świata ulubionej gry. Tam okazuje się, że czeka je prawdziwa walka o przetrwanie.

Książki z cyklu "Kroniki Woods word" wciągają bez reszty, a przy okazji pozwalają graczom ćwiczyć samodzielne czytanie. Duże litery, wyróżnienia w tekście, prosty język i porywająca fabuła to wyróżniki cyklu. Każda z powieści jest ilustrowana czarno-białymi rysunkami w klimacie gry.

Pozycja obowiązkowa dla wszystkich miłośników Minecrafta w wieku powyżej 7 roku życia.

Pozostałe tomy cyklu dostępne w sprzedaży to:

  • "W świecie gry"
  • "Noc nietoperzy"
  • "Na głęboką wodę"
  • "Zagadka lochów"
  • "Ostatnie starcie"
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.