• Lalka Enchantimals Staria Star fish Lalka Rozgwiazda + rozgwiazda zwierzątko Mattel

Symbol: GXP-836031
Wiek Od 4 lat
Brak towaru
48.56
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 11.99
Paczkomaty Inpost 11.99
Kurier GLS 16.99
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon

Daj się oczarować tym słodkim dziewczynkom i ich zwierzątkom! Enchantimals to grupa uroczych dziewczynek związanych ze swoimi ukochanymi zwierzątkami wyjątkową więzią - nie tylko nie odstępują od siebie na krok, lecz także wyglądają podobnie! Do wyboru lalki Enchantimals i ich zwierzęcy przyjaciele, tacy jak gepard, papuga, wiewiórka, jeż, owieczka i koala. Każda 15-centymetrowa lalka ma na sobie wyjątkowe kolorowe ubranko z wesołym wzorkiem i futerkiem. Inspirowane zwierzęcymi pupilami uszka sterczą zadziornie z ich pięknych włosów, podkreślając wyjątkowy styl. Hixby Hedgehog prezentuje modny, najeżony styl. Urocze fryzury, zwierzęce cechy urody i radosne, unikalne akcenty, takie jak ogon Cherish Cheetah i jeżykowe uszka Hixby Hedgehog dodają każdej postaci elementu baśniowości. Ich pupile mają słodkie akcenty i akcesoria, takie jak kwiatek przy czuprynce lub milutkie futerko. Dzieci pokochają budowanie wyjątkowych więzów przyjaźni, jakie łączą dziewczynki i ich zwierzątka, a także odkrywanie świata, w którym opiekujemy się tym, co kochamy. Zbierz je wszystkie, aby zbudować świat Enchantimals i opowiadać własne zaczarowane historyjki. W zestawie lalka Enchantimals w ubrankach i z akcesoriami, a także jedno zwierzątko. Produkty sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić. Daj się oczarować tym słodkim dziewczynkom i ich zwierzątkom! Enchantimals to grupa uroczych dziewczynek związanych ze swoimi ukochanymi zwierzątkami wyjątkową więzią nie tylko nie odstępują od siebie na krok, lecz także wyglądają podobnie! Do wyboru lalki Enchantimals i ich zwierzęcy pupile: gepard, papuga, jeż, wiewiórka i owieczka. Każda 15-centymetrowa lalka ma na sobie wyjątkowe kolorowe ubranko z wesołym wzorkiem i futerkiem. Inspirowane zwierzęcymi pupilami uszka wystają zadziornie z pięknych włosów, dodatkowo podkreślając ich styl. Ich pupili cechują słodkie akcenty. Dzieci pokochają budowanie wyjątkowych więzów przyjaźni, jakie łączą dziewczynki i ich zwierzątka, a także odkrywanie świata, w którym opiekujemy się tym, co kochamy. Zbierz je wszystkie, aby zbudować świat Enchantimals i opowiadać własne zaczarowane historyjki. W zestawie lalka Enchantimals w ubrankach i z akcesoriami, a także jedno zwierzątko. Sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

  • Te słodkie 15-centymetrowe lalki i ich zwierzątka inspirowane są światem Enchantimals - fantastycznym miejscem znajdującym się w samym sercu natury.
  • Do wyboru lalki Enchantimals oraz ich zwierzęcy przyjaciele: Cherish Cheetah i gepard Quick-Quick, Peeki Parrot i papuga Sheeny, Sancha Squirrel i wiewiórka Stumper, Hixby Hedgehog i jeżyk Pointer, Lorna Lamb i owieczka Flag, a także Karina Koala i koala Dab.
  • Inspirowane zwierzęcymi kompanami uszka i ozdoby głowy wystają zadziornie z ich pięknych włosów. Hixby Hedgehog prezentuje modny, najeżony styl idealnie podkreślający jej jeżykowe uszka.
  • Każda lalka ma na sobie wyjątkowe kolorowe ubranko z wesołym wzorkiem i futerkiem oraz pasujące buciki.
  • Urocze kolorowe fryzury, zwierzęce cechy urody i radosne, unikalne akcenty, takie jak wiewiórzy ogonek Sancha Squirrel i włosy z kolorowymi pasemkami Peeki Parrot, dodają każdej postaci elementu baśniowości.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Sklep zamknięty

Sklep w budowie - zapraszamy wkrótce!