• Lalka L.O.L. Surprise OMG Seria Podstawowa- Pose Mga

Symbol: GXP-879632
Wiek Od 4 lat
Brak towaru
155.05
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 11.99
Paczkomaty Inpost 11.99
Kurier GLS 16.99
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon

Kierując się bulwarem, zakupy to moja misja. Szukam najnowszych trendów, aby podzielić się nimi ze wszystkimi moimi najlepszymi przyjaciółmi - Pose.

Przedstawiamy zupełnie nową modną lalkę LOL Surprise OMG Pose z wieloma niespodziankami! Ilekroć jej najlepsze przyjaciółki czują się zagubione podczas zakupów, Pose jest dziewczyną, do której można zadzwonić, ponieważ zawsze ich wspiera i uwielbia dzielić się najnowszymi trendami.

Ma oszałamiające rysy twarzy, piękne włosy, własny efektowny strój i jest wyartykułowana na mnóstwo okazji do pozowania. Modne lalki OMG to nieoczekiwane najlepsze przyjaciółki, celebrujące różnice między przyjaciółmi, które czynią się silniejszymi. Mimo że są różne, wszyscy kochają to, co kochają, i wszyscy chcą być autentycznym sobą, bez względu na to, z kim jesteś.

Zbierz wszystkie lalki LOL Surprise OMG: Victory, Pose, Wildflower i Jams!

Modne lalki LOL Surprise ze stylowymi włosami, strojami i wieloma szczegółowymi akcesoriami to idealna zabawka dla dzieci w wieku od 4 lat do pomysłowej zabawy w udawanie! Jako prezenty na każdą specjalną okazję lalki zapewniają godziny zabaw towarzyskich z rodzeństwem i przyjaciółmi!

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Sklep zamknięty

Sklep w budowie - zapraszamy wkrótce!