• Puzzle Tak działa moje ciało CzuCzu

Symbol: GXP-879368
Wiek Od 5 lat
34.82
szt.
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 11.99
Paczkomaty Inpost 11.99
Kurier GLS 16.99
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon

Puzzle Tak działa moje ciało

Odkryj fascynującą budowę ludzkiego ciała i jego działanie!

Edukacyjny zestaw to doskonały pomysł na prezent dla bystrego przedszkolaka i sposób na pierwszą lekcję anatomii na wesoło. Duża i kolorowa układanka składa się aż z 96 elementów i przedstawia schematy przeróżnych układów ludzkiego ciała: mięśniowy, kostny, pokarmowy i wydalniczy, oddechowy i krwionośny, nerwowy. Na 32 obrazkach znajdziecie wizerunki różnych narządów, które można dołożyć we właściwe miejsce na ułożonych puzzlach lub wykorzystać do innych zabaw. Do zestawu dołączyliśmy plakat pełen ciekawostek o ciele.

Wyjątkowa cecha: solidna porcja wiedzy podana w bardzo wesoły sposób.

Puzzle Tak działa Moje ciało to wyjątkowy zestaw edukacyjny dla ciekawych świata odkrywców w wieku przedszkolnym (i starszych). Składa się z dużych 96-elementowych puzzli i 32 dokładnych obrazków oraz plakatu pełnego ciekawostek o budowie i działaniu ludzkiego ciała.

Czas na lekcję anatomii na bardzo wesoło!
Fascynujący choć skomplikowany temat został podany w pełen humoru sposób, który jest doskonałym wprowadzeniem do dalszego zdobywania wiedzy o tym, co w gruncie rzeczy nam najbliższe. Baw się na wiele sposobów!

  • Ułóżcie puzzle - To świetny sposób na spędzanie czasu. Zabawa doskonali zdolności manualne i spostrzegawczość, trenuje cierpliwość i koncentrację. Można zacząć od układania poszczególnych części układanki według kodu kolorystycznego.
  • Dokładaj elementy - Co przedstawiają obrazki? Do czego służy, w skład jakiego układu wchodzi dany fragment? Gdzie pasuje? Ćwicz spostrzegawczość i refleks, dokładając obrazki do ułożonych puzzli.
  • Wykorzystaj elementy do innych zabaw - Losuj i nazywaj, pokazuj
  • Poszerzaj słownictwo - Upewnij się, że znasz i potrafisz zapamiętać jak najwięcej nazw organów i układów! Które sprawiło Ci największą trudność, co Cię zaskoczyło?
  • Dowiedz się więcej! Poszerzaj wiedzę! - Skorzystaj z plakatu i własnych źródeł, aby jak najlepiej zrozumieć działanie poszczególnych narządów.
  • Zrób test - Sobie, rodzeństwu, rodzicom z wiedzy o ludzkim ciele.
  • Narysuj swojego ludzika

Czas na zdobywanie wiedzy o anatomii!

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Sklep zamknięty

Sklep w budowie - zapraszamy wkrótce!