• Zestaw figurek Polly Pocket Jednorożec niespodzianka Mattel

Symbol: GXP-870143
Wiek Od 4 lat
Brak towaru
182.99
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 11.99
Paczkomaty Inpost 11.99
Kurier GLS 16.99
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon

Polly Pocket Jednorożec Niespodzianka Zestaw Kompaktowy

Zapraszamy na najlepsze przyjęcie-niespodziankę z zestawem Polly Pocket Jednorożec niespodzianka! Zestaw w kształcie uroczego jednorożca-piniaty ma mieniące się wysuwane skrzydełka i uchwyt ułatwiający przenoszenie. Aby rozpocząć przyjęcie, pociągnij za dźwignię i podziwiaj, jak ze środka wypada kolorowe konfetti oraz 25 niespodzianek. Super! To najlepsze przyjęcie-niespodzianka! Niektóre niespodzianki są zapakowane - możesz odkryć je od razu albo zostawić na później! Wiele akcesoriów ma zaczepy ułatwiające przymocowanie ich do zestawu, aby ten wyglądał dokładnie tak, jak zechcesz. Otwórz zestaw, aby rozpocząć przygodę w stylu księżniczki z mikrolalkami Polly i Lila. Odkrywaj zakamarki pałacu księżniczek z tronem i sypialnią, poskacz na trampolinie, pohuśtaj się na huśtawce, jedź na tęczowej chmurce, włóż niespodzianki do schowka i pływaj po rzece na "dmuchanym" jednorożcu. Akcesoriami można bawić się zarówno w środku, jak i na zewnątrz zestawu. Wśród nich są: 2 jednorożce z powozem, smok, kwiatowa huśtawka, lizakowa huśtawka, stoisko z balonikami, naszyjnik i pierścionek (niektóre akcesoria można nosić), 2 tiary, 2 spódniczki dla księżniczek i 2 lizaki, które lalki mogą trzymać w rączkach. Zapraszamy na przygodę w stylu księżniczek z zestawem Jednorożec niespodzianka. Dzięki technologii Polly Stick mikrolalki można przyczepić w każdym miejscu zestawu. Umieść naklejkę z arkusza (w zestawie) w dowolnym miejscu zamku, by móc przyczepić tam lalkę! To doskonały prezent dla dzieci od 4 roku życia, szczególnie tych, które uwielbiają jednorożce, księżniczki oraz magiczne niespodzianki. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

  • Zapraszamy na wyjątkowe przyjęcie-niespodziankę w zestawie Polly Pocket Jednorożec niespodzianka. Aby rozpocząć przyjęcie, pociągnij za dźwignię i podziwiaj, jak ze środka wypada kolorowe konfetti oraz 25 niespodzianek. Niektóre z nich są zapakowane, aby odkrywanie ich było jeszcze większą frajdą. Super!
  • Otwórz zestaw, aby odkryć zabawę godną księżniczki: uroczy pałac z tronem i sypialnią, skakanie na trampolinie, huśtanie się na huśtawce, jazdę po tęczowej chmurce, wkładanie niespodzianek do schowka i pływanie po rzece na "dmuchanym" jednorożcu.
  • Wiele akcesoriów ma zaczepy ułatwiające przymocowanie ich do zestawu: można je obracać, a lalki są w stanie ich używać (a na niektórych nawet jeździć).
  • Odkryj jeszcze więcej sposobów na zabawę akcesoriami, zarówno w środku, jak i na zewnątrz zestawu. Wśród nich są: 2 jednorożce z powozem, smok, 2 huśtawki, stoisko z balonikami, naszyjnik i pierścionek (niektóre akcesoria można przyczepić do naszyjnika lub pierścionka), 2 tiary, 2 spódniczki dla księżniczek i 2 lizaki, które lalki mogą trzymać w rączkach.
  • Wspaniały prezent dla dzieci od 4 roku życia, zwłaszcza tych, które uwielbiają jednorożce, zamki, księżniczki i niespodzianki!
  • Dzięki technologii Polly Stick lalki można przyczepić w każdym miejscu zestawu. Wystarczy umieścić naklejkę z arkusza (w zestawie) w dowolnym miejscu, a lalka z łatwością się do niej przyczepi.
  • Duży zestaw Jednorożec niespodzianka ma kolorowe wysuwane skrzydełka i odczepiany pasek, aby można było go zabrać, gdziekolwiek zechcesz.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Sklep zamknięty

Sklep w budowie - zapraszamy wkrótce!