• Poznaj sklep Lisi Szop

Kim jesteśmy - słów kilka o sklepie internetowym z zabawkami Lisiszop.pl

Lisi Szop powstał z potrzeby niesienia pomocy dzieciom przy rozwijaniu ich zdolności, proponując inspirację na mądrą i ciekawą zabawę.  

Logo jest odzwierciedleniem naszego podejścia do dzieci i ich rodziców. 

Kim-jestesmy-3-.png

Sercem jesteśmy z maluchami -  pragniemy nie tylko dostarczać im mądrej rozrywki, ale też wspierać rozwój empatii i wrażliwości oraz pomagać w budowaniu relacji z otoczeniem.  

Naszym celem jest, aby dzieci i ich rodzice, zupełnie jak nasz lisek zwinięty w kłębek – czuli się bezpiecznie i komfortowo – stąd też w lisiej norce pełnej zabawek znajdą oni trwałe, ekologiczne i przyjazne malcom zabawki.

Sklep internetowy Lisiszop.pl to miejsce, gdzie rodzice znajdą idealne zabawki dla swoich pociech. Nasz asortyment składa się z zabawek edukacyjnych, kreatywnych, interaktywnych oraz zabawek sportowych i outdoorowych. Dostępne są zabawki dla dzieci w różnym wieku, od najmłodszych po starsze dzieci.
 
Edukacyjne zabawki, takie jak puzzle, układanki czy gry planszowe, pomagają rozwijać zdolności poznawcze dziecka oraz kształtują logiczne myślenie. Kreatywne zabawki, takie jak zestawy plastyczne i zestawy kreatywne DIY, rozwijają wyobraźnię i zdolności manualne dziecka. Interaktywne zabawki, takie jak zabawki z dźwiękiem czy światłem, pomagają rozwijać percepcję wzrokowo-słuchową dziecka. Zabawki sportowe i outdoorowe, takie jak hulajnogi, rowery czy piłki, pomagają rozwijać koordynację ruchową i zdrowie dziecka.
 
W sklepie oferujemy także usługę doradztwa w doborze odpowiedniej zabawki dla dziecka, rodzice mogą skorzystać z pomocy specjalistów podczas wyboru zabawki dla swojego dziecka, która będzie dostosowana do jego wieku, zainteresowań i potrzeb rozwojowych.

Starannie dobieramy asortyment zabawek od sprawdzonych producentów, a także dbamy o dostępność najnowszych i oryginalnych produktów na rynku. Dbamy również o to, aby każda zabawka była bezpieczna
dla dzieci i spełniała odpowiednie normy, takie jak normy bezpieczeństwa i jakości.
 
Ponadto, w sklepie organizujemy regularnie różnego rodzaju promocje i wyprzedaże, dzięki czemu rodzice mogą kupić wysokiej jakości zabawki w korzystnej cenie.Lisi Szop to:
lisi-szop-korzysci-z-zakupow(1).pngSZYBKIE-I-BEZPIECZNE-1200200-px-(2).png

  • Sklep zamknięty

Sklep w budowie - zapraszamy wkrótce!